Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w „Polityce prywatności”.

ROZUMIEM

Budowa domów jednorodzinnych

WYBIERZ REGION

mapa wholesale zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowiekie dolnośląskie łódzkie lubelskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarkapckie

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem:

Karol Tomulczuk  - Województwo podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, świętokrzyskie, łódzkie, wielkopolskie
Koordynator Sieci Sprzedaży
kom. 797 333 439
e-mail: k.tomulczuk@dqm.pl

Mariusz Galon - Województwo dolnośląskie
Przedstawiciel Regionalny
woj. dolnośląskie
kom. 501 398 470
e-mail: m.galon@dqm.pl


Andrzej Marczak - Województwo zachodniopomorskie, lubuskie
Przedstawiciel Regionalny
kom. 788 806 440
e-mail: a.marczak@dqm.pl


Monika Biolik - Województwo śląskie, opolskie, małopolskie
Przedstawiciel Regionalny
kom. 695 303 132
e-mail: m.biolik@dqm.pl


Andrzej Baranowski - Województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Regionalny
kom. 500 005 409
e-mail: a.baranowski@dqm.pl


Marcin Wiech - Województwo podkarpackie
Przedstawiciel Regionalny
kom. 665 503 015
e-mail: m.wiech@dqm.pl

Biuro DQM Sp. z o.o.

ul. K. Ciołkowskiego 2/2A
15-245 Białystok
tel. +48 85 732 16 70 (Sekretariat)
e-mail: info@dqm.pl
NIP: 543-203-99-22