Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w „Polityce prywatności”.

ROZUMIEM

Budowa domów jednorodzinnych

Referencje

Warszawa, Wawer

„DQM zbudował mój dom sprawnie, z dbałością o szczegóły i terminowo. Okazał się być partnerem podczas całego procesu, dzięki czemu moja aktywność była ograniczona do stosunkowo rzadkich wizyt kontrolnych na placu budowy. Firma wybiera sprawdzone ekipy, co pozwala uniknąć niepotrzebnych problemów. Zdecydowanie polecam generalnego wykonawcę, a w szczególności tak doświadczonego i profesjonalnego jak DQM”.

Michał, Warszawa

przejdź do realizacji

Warszawa, Bemowo II

„Z firmą DQM nawiązaliśmy współpracę w 2003 roku. Podpisaliśmy wtedy umowę na wykonanie domu jednorodzinnego na terenie Warszawy. Z wielką przyjemnością możemy stwierdzić, że wybór tej firmy był Naszym najlepszym posunięciem dotyczącym spraw inwestycyjnych. Zaufanie, odpowiedzialność, komunikatywność, rzetelność, terminowość, zaangażowanie, jakość wykonywanych prac to główne wartości firmy DQM. W trakcie wykonywania Naszej inwestycji firma oraz jej pracownicy dali się poznać z najlepszej strony, nigdy nie dochodziło do poważnych problemów, a te małe były na bieżąco rozwiązywane. W przypadku nieznanych lub niezrozumiałych dla Nas zagadnień służyli profesjonalnym wyjaśnieniem oraz rzetelnym wsparciem. Dlatego z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę DQM do realizacji prac budowlanych”.

Iwona Rodzoch, Warszawa

przejdź do realizacji

Hornówek I

„Moja współpraca z DQM rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy to po raz pierwszy podpisałem umowę budowy domu. Od momentu podpisania umowy do oddania domu wszyscy pracownicy DQM byli bardzo pomocni i wykazali się pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu moje zaangażowanie w proces budowy ograniczało się do niezbędnego minimum, a ja miałem pewność, że dom zostanie wybudowany w umówionym terminie. Byłem bardzo zadowolony z ostatecznego efektu prac. Po kilku latach, w 2013 roku, bez zastanowienia wiedziałem, z kim chcę zrealizować kolejne pomysły – basen przed domem oraz ogród zimowy. Tym razem DQM również spełnił moje oczekiwania. Polecam współpracę z DQM wszystkim, którzy cenią kompleksowe i elastyczne podejście do budowy domu, a wolny czas chcieliby spędzać z bliskimi albo realizując swoje pasje”.

Marcin, Hornówek k. Warszawy

przejdź do realizacji

Warszawa, Bemowo I

„Rekomenduję firmę DQM jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usługi. Komunikatywność oraz rzetelność pracowników sprawiła, że budowa domu była dla mnie jasna, a wszelakie niuanse budowlane były przedstawiane w sposób przejrzysty i zrozumiały dla człowieka niezwiązanego z budownictwem, dzięki czemu budowa domu była wręcz przyjemnością. Wszystkie powierzone prace wykonane były rzetelnie, terminowo, zgodnie z przyjętymi normami, w pełni profesjonalnie. Dzięki zaangażowaniu oraz staranności w wykonywaniu powierzonych prac mogę z pełną odpowiedzialnością polecić usługi świadczone przez firmę DQM”.

Daniel J. Dośla, Warszawa

przejdź do realizacji

Białystok

"Cała inwestycja została rozłożona na dwa lata. Firma DQM budowała Nasz dom w latach 2014/2015. Przez cały ten okres firma wykonywała prace zgodnie z harmonogramem, a w niektórych przypadkach prace były wykonywane przed czasem. Firma bardzo dobrze organizowała dostawy materiałów na budowę oraz pracę fachowców. Dzięki temu nigdy nie było przestojów na budowie. Przez cały okres budowy firma wykonywała nadzór nad robotami budowlanymi. Firma służyła również swoim doradztwem co do ewentualnych zmian w projekcie, tak aby efekt końcowy był w pełni zadowalający. Polecam firmę DQM jako wykonawcę z uwagi na jej doświadczenie oraz rzetelność".

Wiesław, Białystok

przejdź do realizacji

Załubice

„20 marca 2017 r. uzyskałem pozwolenie na użytkowanie domu wybudowanego przez DQM. Główne założenie jakie mi przyświecało to, aby po podpisaniu umowy z Głównym Wykonawcą nie zajmować się budową a własną pracą zawodową. DQM spełnił te założenia. Na podstawie stosownych upoważnień uzyskał pozwolenie na budowę, podpisał umowy z dostawcami mediów, dostarczył komplet dokumentów do pozwolenia na użytkowanie domu. No i wybudował dom. Wątpliwości podczas budowy wyjaśniane były na bieżąco. Na podstawie własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że kluczem do bezstresowego wybudowania domu jest szczegółowy projekt architektoniczny oraz Główny Wykonawca taki jak DQM”.

Michał W., Załubice Nowe

przejdź do realizacji