Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w „Polityce prywatności”.

ROZUMIEM

Budowa domów jednorodzinnych

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Wiemy jak ważną decyzją jest dla ciebie budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu. Wybierając DQM możesz być pewny, że budujesz z profesjonalistami, którzy są na rynku od 14 lat i oddali do użytku ponad kilkaset domów.

PROJEKT GRATIS

Nowoczesne podejście do projektowania oraz designerska pasja zaowocowały stworzeniem niepowtarzalnych i wyjątkowych ponad 80 projektów domów DQM. Własne biuro architektoniczne, dbałość o detale oraz połącznie funkcjonalności z estetyką sprawiają, iż projekty DQM wyróżniają się doskonałym designem.

Swoim Klientom dajemy możliwość realizacji także projektów całkowicie indywidualnych bądź adaptacji już gotowych do ich potrzeb. Nie obciążamy Cię kosztem projektu, budując z nami projekt zawsze otrzymujesz gratis.


FORMALNOŚCI

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności okołobudowlanych związanych z dokumentacją projektową oraz uzyskaniem decyzji urzędowych nieodzownych przy budowie domu.


kompleksowa usługa
kompleksowa usługa

STAŁA CENA

Gwarantując Ci stałą, niezmienną cenę przez cały okres trwania umowy, umożliwiamy także regulację płatności transzami dopiero po zakończeniu kolejnych etapów inwestycji.


BUDOWA DOMU

Decydując się na współpracę z DQM oddajesz w ręce profesjonalistów cały proces budowy domu. Zapewniamy Cię, że będzie on przebiegał sprawnie zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i sztuką budowlaną.


GWARANCJA

Po zakończeniu budowy udzielamy Ci 20-letniej gwarancji na konstrukcję budynku, a także gwarancję na wszystkie prace wykonane w ramach umowy. Wszystkie domy zbudowane przez DQM są objęte pełną obsługą serwisową, zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu.